Звіт

У матчі третього туру УПЛ "Верес" зазнав поразки від "Кривбасу" з рахунком 0:2. Гра, що пройшла 18 серпня в Рівному, була сповнена напружених моментів та вилучень. Вже на 12-й хвилині Прінс Аду вивів «Кривбас» вперед, скориставшись плутаниною у штрафному майданчику суперника. На 28-й хвилині «Верес» залишився вдесятьох після вилучення Максима Сміяна, а в другому таймі кияни також втратили одного гравця — Олександра Романчука.

Вирішальну крапку у матчі поставив Тимур Стецьков, реалізувавши пенальті на 81-й хвилині, що остаточно закріпило перемогу для «Кривбасу». Цей результат дозволив команді з Кривого Рогу піднятися у турнірній таблиці, тоді як «Верес» продовжує шукати свою гру у новому сезоні.