Чемпіонат Іспанії (Ла Ліга), 34 Тур, 04.05.2024
Завершено
Відео огляд матчу та голи

Огляд матчу

1 тайм:

Лас-Пальмас у гостях розпочав матч впевнено, і мав усі шанси першим відкрити рахунок матчу, але на завершення не вистачило точно удару, або воротар Реал Сосьєдад рятував команду.

На 33 хвилині матчу після обрізки у центрі поля футболістів Лас-Пальмаса, у швидкій атаці, після прострілу праворуч, м'яч у свої ворота (автогол) заносить правий захисник Алекс Суарес 1-0.

Футболісти гостей під кінець першого тайму могли зрівняти рахунок, Марвін Парк вийшов віч-на-віч з воротарем, переможцем у дуелі став воротар.

А вже в додаткових хвилинах першого тайму після вкидання м'яч потрапляє до Шеральдо Беккера, і він потужним ударом з гострого кута забиває фантастичний м'яч 2-0.

2 тайм:

На початку другого тайму на 47 хвилині Беккер міг забивати третій м'яч, але м'яч пройшов поряд зі штангою.

На 51 хвилині після подачі кутового третій гол забиває Реал Сосьєдад, але суддя після перегляду ВАР його скасовує (офсайд).

Реал Сосьєдад до кінця матчу контролював гру і міг ще забити, Лас-Пальмас у другому таймі практично нічого не створив.

2-0 заслужена перемога господарів поля!