Звіт

«Мілан» здобув першу перемогу під керівництвом Паулу Фонсеки, розгромивши «Венецію» з рахунком 4:0 у домашньому матчі 4-го туру Серії А. Господарі швидко взяли контроль над грою, реабілітуючись за невдалі попередні матчі, і оформили переконливу перемогу вже в перші 30 хвилин.

На 2-й хвилині Тео Ернандес відкрив рахунок, отримавши чудовий пас п'ятою від Рафаеля Леау та пробивши м'яч між ногами голкіпера Єссе Йоронена. Невдовзі «Мілан» подвоїв свою перевагу після стандарту та навісу Крістіана Пулішича. Спочатку гол було записано на Маттео Габбію, але пізніше він був переписаний на новачка Юссуфа Фофана.

Потім у ворота «Венеції» було призначено два пенальті поспіль. Перший фол стався на Теммі Абрагамі, а другий на Рафаелі Леау. Пулішич та Абрагам впевнено реалізували обидва 11-метрові, і для Абрагама, як і для Фофана, це був перший гол у новому клубі.

Друга половина гри перетворилася на формальність. «Венеція» змогла забити один гол, але він був скасований через фол Ганса Ніколуссі на початку атаки. Крім того, Ніколуссі отримав другу жовту картку і залишив свою команду в меншості.

Ця перемога стала першою для Паулу Фонсеки на чолі «Мілана». Команда тепер має п'ять очок і починає підйом з нижніх позицій турнірної таблиці, тоді як «Венеція» з одним очком залишається на останньому місці.