Звіт

У матчі четвертого туру української Прем'єр-ліги ЛНЗ приймав на своєму полі львівські "Карпати". Ця гра обіцяла бути напруженою, адже обидві команди були налаштовані боротися за кожне очко.

Перший тайм проходив під контролем гостей. "Карпати" виглядали більш впевнено на полі, що й вилилося в гол на 34-й хвилині. Амбросій Чачуа, скориставшись нагодою, вивів свою команду вперед, реалізувавши чудовий момент. Після цього "Карпати" продовжували грати в своєму ритмі, намагаючись утримати перевагу до кінця першої половини гри. ЛНЗ, зі свого боку, не міг знайти ключі до оборони львів'ян і змушений був йти на перерву, програючи 0:1.

У другому таймі команда ЛНЗ вийшла на поле значно агресивнішою і рішучішою. Зміни в тактиці та налаштування тренера дали результат на 61-й хвилині, коли Євген Пасіч зрівняв рахунок. Після цього голу гра значно пожвавішала, і господарі відчули, що можуть перевернути хід матчу на свою користь.

Кульмінація зустрічі настала на 77-й хвилині, коли Едмонд Яшарі зумів влучно пробити, забивши вирішальний гол. Його удар приніс ЛНЗ перемогу і три важливих очки, які значно покращили становище команди в турнірній таблиці.

У підсумку, ЛНЗ здобув вольову перемогу з рахунком 2:1, продемонструвавши характер і злагоджену командну гру. "Карпати" ж, після хорошого першого тайму, не змогли втримати перевагу та були змушені повернутися до Львова без очок.