3 - 1 Гол! 60' Ф. Бельтран
  • play
    Відео огляд матчу

Огляд матчу

23 серпня 2024 року в рамках Ла Ліги відбувся матч між Сельтою та Валенсією, у якому господарі здобули впевнену перемогу з рахунком 3:1. Гра проходила на стадіоні Балаїдос, де Сельта продемонструвала відмінну форму та вміння реалізовувати свої моменти.

Перший тайм розпочався з активних дій Сельти, яка контролювала м'яч та створювала небезпечні моменти біля воріт Валенсії. На 15-й хвилині господарі відкрили рахунок після гарної комбінації, завершеної влучним ударом форварда. Валенсія намагалася відповісти, але Сельта добре діяла в обороні, не дозволяючи гостям створювати серйозні погрози.

У другому таймі Сельта продовжила домінувати та на 55-й хвилині подвоїла перевагу, скориставшись помилкою оборони Валенсії. Проте гості не здалися і на 70-й хвилині змогли скоротити відставання після удару зі штрафного. Цей гол надав Валенсії впевненості, але Сельта швидко відновила контроль над грою та на 82-й хвилині забила третій гол, знявши всі питання про переможця.

Матч завершився з рахунком 3:1 на користь Сельти, яка заслужено здобула три очки. Валенсія ж показала недостатньо стабільну гру та не змогла нав'язати господарям рівну боротьбу.