2 - 0 Гол! 78' Т. Мюллер
  • play
    Відео огляд матчу

Огляд матчу

Перший тайм матчу між Баварією та Фрайбургом завершився з рахунком 1:0 на користь мюнхенців. Баварія домінувала на полі від самого початку, утримуючи контроль над м'ячем та створюючи численні небезпечні моменти біля воріт суперника.

З самого старту Баварія взяла ініціативу до своїх рук, контролюючи 76-78% володіння м'ячем. Команда постійно атакувала, створюючи погрози оборони Фрайбурга. У середині першого тайму, після відеоповтору, суддя призначив пенальті на користь Баварії за гру рукою у штрафному майданчику. Харрі Кейн впевнено реалізував удар із 11-метрової позначки, вивівши свою команду вперед на 38-й хвилині.

Фрайбург намагався відповісти, але їхні рідкісні атаки не становили серйозної загрози Мануелю Нойєру, який легко справлявся з ударами по своїх воротах. Ближче до кінця тайму Фрайбург кілька разів намагався організувати атаки, але зусилля гостей були недостатні для того, щоб змінити перебіг гри.

Перший тайм пройшов під диктовку Баварії, яка впевнено контролювала м'яч та гру загалом. Фрайбургу буде непросто у другому таймі, якщо вони не зможуть знайти спосіб протистояти потужному натиску мюнхенців.