6 - 0 Гол! 82' Л. Кан Ін
  • play
    Відео огляд матчу

Огляд матчу

У матчі між ПСЖ та Монпельє, який відбувся 23 серпня 2024 року, Паризький клуб здобув впевнену перемогу з рахунком 6:0. ПСЖ продемонстрував високий рівень гри на полі та контролював хід матчу з перших хвилин. Забивши перший гол уже на 12-й хвилині, команда продовжувала нарощувати перевагу, збільшуючи рахунок у першому таймі.

Монпельє зіткнувся з труднощами в обороні та не зміг створити значних моментів в атаці. ПСЖ успішно використав свої шанси і ефективно завершував атаки, що дозволило їм впевнено домінувати на полі.

Другий тайм не приніс змін під час гри, і ПСЖ продовжив наступ, закріпивши перемогу ще трьома голами. В результаті матч завершився з рахунком 6:0 на користь Паризького клубу, підкреслюючи їхню високу ігрову форму та амбіції на сезон.