1 - 1 Гол! 76' Е. Гордон
  • play
    Відео огляд матчу

Огляд матчу

Матч між «Борнмутом» та «Ньюкаслом» 25 серпня 2024 року завершився з рахунком 1:1. Гра була насиченою та динамічною, з рівною боротьбою на полі.

Перший гол був забитий на 37-й хвилині гравцем "Борнмута" Маркусом Таверньє, який впевнено реалізував свій момент. Після цього "Борнмут" намагався утримати перевагу, проте "Ньюкасл" поступово збільшував тиск.

На 76-й хвилині Ентоні Гордон забив гол за Ньюкасл, зрівнявши рахунок. Гра завершилася нічиєю, що можна вважати справедливим результатом з огляду на кількість створених моментів.

Статистика показує, що у «Ньюкасла» була перевага у володінні м'ячем (61% проти 39%) і більше ударів у ворота (6 проти 4). Проте «Борнмут» створив більше небезпечних моментів з погляду голів, що очікуються (xG 2.19 проти 1.61).