Звіт

25 серпня 2024 року відбувся матч другого туру Англійської Прем'єр-ліги, в якому "Челсі" здобув впевнену перемогу над "Вулверхемптоном" з рахунком 6:2. Цей матч став справжньою гольовою феєрією, запам'ятавшись яскравими моментами та визначними індивідуальними виступами.

Гра почалася стрімко: вже на 2-й хвилині "Челсі" відкрив рахунок завдяки голу Ніколаса Джексона. "Вулверхемптон" зміг відповісти на 27-й хвилині зусиллями Матеуса Куньї, зрівнявши рахунок. Наприкінці першого тайму команди обмінялися ще голами: Коул Палмер вивів "Челсі" вперед, але Йорген Странн Ларсен забив за "Вулвз" на останніх секундах тайму, встановивши рахунок 2:2.

У другому таймі гра повністю перейшла під контроль "Челсі". Ноні Мадуеке оформив хет-трик за 14 хвилин, забивши на 49-й, 58-й та 63-й хвилинах. Усі три голи стали результатом злагодженої роботи з Коулом Палмером, який зробив три асисти і також відзначився голом у першому таймі.

Остаточну крапку в матчі поставив Жоау Фелікс, забивши шостий гол на 80-й хвилині.